Sleeën in het park
Als er sneeuw ligt kun je heerlijk van de grote berg in het Griftpark zoefen. Durf je ook?
Een fijn plekje om te schaatsen of sleeën met kinderen. Groot genoeg om een rondje te kunnen schaatsen maar toch heel overzichtelijk. Er zijn meestal voldoende vrijwilligers die het schoon houden.
En als er sneeuw ligt kun je heerlijk van de heuvel in het Griftpark zoefen.
Op een slee of op een vuilniszak, glijden maar..!
Zin in een warm drankje? Ga even lekker opwarmen in het restaurantje Griftpark 1 dat ernaast te vinden is.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Pathé Kids Festival
Bezoek deze zomer Pathé Utrecht Leidsche Rijn en maak kans op één minuut gratis shoppen bij Intertoys!
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!
Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!
Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!