Speeltuin Anansi
Kom binnen en buiten spelen in deze grote speeltuin met veel zand, groen, speeltoestellen en water!
Speeltuin Anansi is een grote speeltuin voor kinderen tot 12 jaar. Kinderen tot 7 jaar zijn welkom samen met een volwassene. Bij mooi weer kun je buiten spelen en bij slecht weer kun je ook binnen spelletjes spelen, knutselen, met de autootjes spelen, in de poppenhoek of tafeltennissen!
Rondom de speeltuin zijn er drie grote sportvelden; een basketbalveld, een voetbalveld en een tennisveld. Naast spelen kan je ook naar de moestuin waar altijd hulp nodig is. Er groeien aardbeien, munt en er staan fruitbomen!
Klik voor meer info en de openingstijden tijdens de vakanties op de roze button.
Nog niet uitgespeeld? Bekijk ons overzicht met meer speeltuinen in en om Utrecht!
Speeltuin Anansi
Peltlaan 130
3527 EC Utrecht
Openingstijden
Zomerperiode:ma, di, do van 15.00 - 18.00 uur
woe en vrij van 12.00 - 18.00 uur
weekend van 13.00 - 17.00 uur
Winterperiode:
ma, di, do van 15.00 - 17.00 uur
woe en vrij van 12.00 - 17.00 uur
weekend van 13.00 - 17.00 uur
Prijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Jaarbeurs Utrecht, een tof gezinsuitje!
Op ontdekkingstocht in de Romeinse tijd
Laat je deze herfstvakantie meevoeren in de wereld van de Romeinen bij Museum Hoge Woerd!
Herfstvakantie in ARTIS
Reis mee langs planeten, ontdek de wereld van Microben, speel het familiespel of bezoek het Aquarium.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie
Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!