Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen bij De Boog

Speeltuin De Boog in de Utrechtse Dichterswijk is leuk voor groot en klein!

Wijktuin De Boog is een groene oase. Bezoekers kunnen rustig op de bankjes zitten terwijl de kinderen spelen, maar ook zelf initiatieven nemen. Een buitenspel doen met iedereen die dat wil, samen thee drinken aan een van de picknicktafels of werken in de tuin. 

Bij regen en kou is er binnen altijd iets te doen. Spelletjes spelen, knutselen, verkleden, werken aan het grote tafelkleed voor Tijd voor Thee. Ook is er een kleine ballenbak.

De toestellen buiten zijn gericht op 3 tot 12 jarigen. Met een speelbad, een zandbak en klimtoestellen. Bij mooi weer is er ook een peuterbadje. Voor de grotere kinderen is er het voetbalveldje en een ping-pongtafel en zijn er wat grote buitenspellen (straathockey, kegelen, etc).

Verder worden er heel veel leuke activiteiten georganiseerd, van buitenspellen tot creatief tot culinair. Kom eens spelen op een van de Kids-Crea-Dagen. Of doe mee met de peuterochtend op maandag of vrijdag. En er zijn ook groendagen voor kleine groene vingers, waarbij de kinderen de tuinders mogen meehelpen. Klik door via de roze button voor het complete programma!

Wil je meer weten over speeltuinen ? Kijk dan op ons overzicht met alle speeltuinen in Utrecht.

Wijktuin De Boog

Merwedekade 128A

3521 ER Utrecht

Openingstijden

Klik door naar de site voor de actuele openingstijden

Prijs Gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zapp Mattheus (8+)

Een verhaal over vriendschap, verraad en voetballen tot het donker wordt in TivoliVredenburg!

Kindvriendelijke paasbrunch bij Buurten

Bomvol lekkernijen en een eierdopje om te schilderen. Bij drie van de restaurants!

Central Park Festival

Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!

Weekend van het Verdedigingserfgoed

Volop spannende excursies, ravotten in de natuur, museumbezoek en genieten van lekker eten & drinken!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel -en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken

Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief