Spelen bij De Boog
Speeltuin De Boog in de Utrechtse Dichterswijk is leuk voor groot en klein!
Wijktuin De Boog is een groene oase. Bezoekers kunnen rustig op de bankjes zitten terwijl de kinderen spelen, maar ook zelf initiatieven nemen. Een buitenspel doen met iedereen die dat wil, samen thee drinken aan een van de picknicktafels of werken in de tuin.
Bij regen en kou is er binnen altijd iets te doen. Spelletjes spelen, knutselen, verkleden, werken aan het grote tafelkleed voor Tijd voor Thee. Ook is er een kleine ballenbak.
De toestellen buiten zijn gericht op 3 tot 12 jarigen. Met een speelbad, een zandbak en klimtoestellen. Bij mooi weer is er ook een peuterbadje. Voor de grotere kinderen is er het voetbalveldje en een ping-pongtafel en zijn er wat grote buitenspellen (straathockey, kegelen, etc).
Verder worden er heel veel leuke activiteiten georganiseerd, van buitenspellen tot creatief tot culinair. Kom eens spelen op een van de Kids-Crea-Dagen. Of doe mee met de peuterochtend op maandag of vrijdag. En er zijn ook groendagen voor kleine groene vingers, waarbij de kinderen de tuinders mogen meehelpen. Klik door via de roze button voor het complete programma!
Wil je meer weten over speeltuinen ? Kijk dan op ons overzicht met alle speeltuinen in Utrecht.
Wijktuin De Boog
Merwedekade 128A
3521 ER Utrecht
Openingstijden
Klik door naar de site voor de actuele openingstijden
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Dag van het Kasteel 2026
Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!
Blije Bijenweek 2026
Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek van Utrecht Natuurlijk vol bij-zondere activiteiten!
Slootjesdagen
Duik de sloot in en ontdek wat er in het water leeft tijdens de Slootjesdagen van Utrecht Natuurlijk!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026
Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.
Naar de glamping met kids – wij van Kidsproof gingen je voor!
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties. Wij hebben bij Kidsproof hele goede ervaring met de prachtige tenten van Lodge Holidays!
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!