Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen bij De Boog

Speeltuin De Boog in de Utrechtse Dichterswijk is leuk voor groot en klein!

Wijktuin De Boog is een groene oase. Bezoekers kunnen rustig op de bankjes zitten terwijl de kinderen spelen, maar ook zelf initiatieven nemen. Een buitenspel doen met iedereen die dat wil, samen thee drinken aan een van de picknicktafels of werken in de tuin. 

Bij regen en kou is er binnen altijd iets te doen. Spelletjes spelen, knutselen, verkleden, werken aan het grote tafelkleed voor Tijd voor Thee. Ook is er een kleine ballenbak.

De toestellen buiten zijn gericht op 3 tot 12 jarigen. Met een speelbad, een zandbak en klimtoestellen. Bij mooi weer is er ook een peuterbadje. Voor de grotere kinderen is er het voetbalveldje en een ping-pongtafel en zijn er wat grote buitenspellen (straathockey, kegelen, etc).

Verder worden er heel veel leuke activiteiten georganiseerd, van buitenspellen tot creatief tot culinair. Kom eens spelen op een van de Kids-Crea-Dagen. Of doe mee met de peuterochtend op maandag of vrijdag. En er zijn ook groendagen voor kleine groene vingers, waarbij de kinderen de tuinders mogen meehelpen. Klik door via de roze button voor het complete programma!

Wil je meer weten over speeltuinen ? Kijk dan op ons overzicht met alle speeltuinen in Utrecht.

Wijktuin De Boog

Merwedekade 128A

3521 ER Utrecht

Openingstijden

Klik door naar de site voor de actuele openingstijden

Prijs Gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Blije Bijenweek 2026

Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek van Utrecht Natuurlijk vol bij-zondere activiteiten!

Dauwtrappen met ontbijt

Zie en hoor de natuur ontwaken tijdens deze ochtendwandeling met ontbijt!

Festival Loeren

Kom Loeren in de boomgaard en ontdek grote artiesten van nu op dit gezellige familiefestival!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

Naar de glamping met kids

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!

Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026

Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief