Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Gagelsteede

Bij deze speeltuin kun je allerlei spelletjes en sporten doen. Kom ook gezellig en doe mee!

Glijen, klimmen en klauteren, het kan hier allemaal. Wat een fijne speeltuin is dit! Er is van alles te doen voor kinderen van verschillende leeftijden.

In de natuurspeelplaats wordt je fantasie werkelijkheid! Klim en klauter over het parcours. Pomp grondwater omhoog om moddertaart te bakken in de modderkeuken. Kijk goed, misschien zie je Salah Salamander ritselen tussen de takken of vind je poepjes van Edo Egel. Speel in een van de haagbeukhutten en bekijk je gevonden natuurschat bij de loeppaal. Kortom, jij kunt hier heerlijk je gang gaan!

Het hele jaar door worden er verschillende groene activiteiten, workshops en cursussen aangeboden voor jong en oud!

Klik voor meer info over Speeltuin de Galgelsteede op de roze websitebutton.

Wil je meer weten over speeltuinen? Kijk dan op ons overzicht met alle plaatsen waar kinderen kunnen spelen in Utrecht.

Speeltuin Gagelsteede

Gangesdreef 7a

3564 SN Utrecht

Openingstijden Dinsdag t/m zondag van 10 tot 17 uur
Prijs Gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuwe topfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht!

Voorjaarsvakantie in het UMU

In de vakantie kun je in het UMU weer extra veel onderzoeken. Voor alle nieuwsgierige kinderen en ouders!

Theaterfestival Lente-Uitjes

Geniet deze voorjaarsvakantie met het hele gezin van supertoffe familievoorstellingen in Utrecht!

Fabriek Woerden

Superleuke indoor activiteiten bij de Fabriek Woerden voor kids van verschillende leeftijden!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Nieuwsgierige kids…. opgelet!

Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?

Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie

In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief