Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Gagelsteede

Bij deze speeltuin kun je allerlei spelletjes en sporten doen. Kom ook gezellig en doe mee!

Glijen, klimmen en klauteren, het kan hier allemaal. Wat een fijne speeltuin is dit! Er is van alles te doen voor kinderen van verschillende leeftijden.

In de natuurspeelplaats wordt je fantasie werkelijkheid! Klim en klauter over het parcours. Pomp grondwater omhoog om moddertaart te bakken in de modderkeuken. Kijk goed, misschien zie je Salah Salamander ritselen tussen de takken of vind je poepjes van Edo Egel. Speel in een van de haagbeukhutten en bekijk je gevonden natuurschat bij de loeppaal. Kortom, jij kunt hier heerlijk je gang gaan!

Het hele jaar door worden er verschillende groene activiteiten, workshops en cursussen aangeboden voor jong en oud!

Klik voor meer info over Speeltuin de Galgelsteede op de roze websitebutton.

Wil je meer weten over speeltuinen? Kijk dan op ons overzicht met alle plaatsen waar kinderen kunnen spelen in Utrecht.

Speeltuin Gagelsteede

Gangesdreef 7a

3564 SN Utrecht

Openingstijden Dinsdag t/m zondag van 10 tot 17 uur
Prijs Gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Binnenpret in Woerden

De Pretfabriek is een indoor speeltuin met glijbanen, klimdoolhoven, lasergamen en véél meer!

Singelloop: Kids Runs

Superleuk, speciaal voor de jonge sportievelingen is er een 1 of 2 km Kids Run!

Hoe?Zo! Show (8+)

Alle vragen komen voorbij tijdens de interactieve wetenschapsshow voor kinderen in TivoliVredenburg!

Kinderboekenweek!

Een hele week kinderboekenfeest vol workshops en voorstellingen bij Bibliotheek Nieuwegein!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!