Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Kleine Dom

Speeltuin de Kleine Dom is een leuke speelplek midden in de binnenstad voor kinderen van 0-12 jaar!

Deze speeltuin heeft een buitenterrein met een klimfort, voetbalkooi, schommels, zandwaterbak en trampoline. Tevens barst het in de speeltuin van de fietsjes en skelters.

Activiteiten
Peuters (vanaf 1,5 tot 4 jaar) kunnen met een (groot)ouder of oppas iedere vrijdagochtend om 10.30 uur meedoen met een knutsel-, sport- of dansactiviteit.

Klik voor meer info op de roze button! Je kunt ook kijken op de Facebookpagina van de speeltuin.

Wil je meer weten over uitjes in Utrecht? Kijk dan op ons overzicht met alle eropuit activiteiten in Utrecht.

Speeltuin De Kleine Dom

Lange Nieuwstraat 79

3512 PE Utrecht

Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Familievoorstelling Be Bach

Stap in de wereld van de bekende componist midden in de bomentuin van het Bomenmuseum!

Het Utrechtse Zomerspektakel

Een maand lang eindeloos vakantieplezier in Utrecht, met attracties en entertainment voor het hele gezin!

Klimbos Zeist

Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.

Doe-expo Het Klokkenhuis

In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!

Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug

Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!

Zwemfeestje in Utrecht? Check ons overzicht met de leukste kinderzwemfeestjes!

Op zoek naar een tof zwemfeestje voor kinderen in regio Utrecht? In en rondom Utrecht vind je volop leuke locaties voor een spetterend kinderfeestje in het zwembad.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief