Speeltuin Kindervreugd
Kindervreugd is een actieve vereniging. Ze organiseren leuke activiteiten en hebben een leuke speeltuin!
Laat de kids gezellig spelen in de speeltuin van Kindervreugde en kom samen genieten van de jeugd. Voor de prijs hoef je het niet te laten, spelen in de speeltuin is gratis voor iedereen!
Klik voor meer info door naar de website van Kindervreugd via de roze button.
Meer inspiratie nodig? Bekijk ons overzicht met nog meer leuke speeltuinen!
Speeltuin en Belangenvereniging Kindervreugd
Javalaan 32
3705 XD Zeist
Openingstijden
Bij mooi weer ook in het weekend geopend (vanaf de middag)Prijs
gratisToon op kaart
Meer inspiratie
Het Hof van Sinterklaas
Sinterklaas logeert in Fort bij Vechten! Kom jij naar zijn Hof vol feestelijke activiteiten?
Play-in: oneindig veel fun!
Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.
Typisch Adel!
Lukt het jullie om van adel te worden in deze ontdekkingstocht bij Kasteel de Haar?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht
2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.