Zwemmen in Vianen
Kom heerlijk vrijzwemmen bij Helsdingen in Vianen. Iedere vrijdagavond discozwemmen!
Tijdens het recreatief zwemmen is er volop speelmateriaal beschikbaar, kun je van de glijbaan en is er regelmatig een extraatje: watervoetbal, een loopbrug of een opblaashindernisbaan. Loop over het water in de waterbal of ren van de ene kant naar de andere kant van het zwembad over de loopbrug. Lukt het jou zonder te vallen?
Elke vrijdagavond vanaf 18.30 uur gaat in het doelgroepenbad de discoverlichting en de muziek aan. De laatste hits worden gedraaid in het swingende zwembad.
Voor gezinnen met kleine kinderen kan het soms te druk zijn in het zwembad. Daarom is hier een tijdstip gereserveerd waarop het zwembad alleen toegankelijk is voor gezinnen.
Klik voor meer informatie en tijden op de roze button.
Helsdingen Sport en Cultuur
Westelijke Parallelweg 1
4133 NA Vianen
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Central Park Festival
Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!
Noet Noet en het geheime kasteelfeest
Ontdek de verborgen bovenverdieping van Kasteel de Haar tijdens de knuffelbare kindertour!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!