Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontdek het Zeisterbos

Het Zeisterbos is een bijzonder oud bos waar ook de kinderen zich kunnen uitleven!

𝗟𝗘𝗧 𝗢𝗣: Bezoekerscentrum De Boswerf is gesloten na aangescherpt advies van het Utrechts Landschap en Gemeente Zeist m.b.t. de wolf.

 

Voor een mooie wandeling door het bos is het Zeisterbos echt een aanrader! Er zijn korte en langere wandelroutes uitgezet. Niet alleen is de bosbodem rijkelijk begroeid en trekt het verschillende vogels aan. In het Zeisterbos ligt ook Bezoekerscentrum de Boswerf met een natuurspeelbos, een bijenstal en een terras. Ideaal om met de kinderen uit te rusten na een lange boswandeling!

Klik voor meer info op de roze button.

Tip! Bekijk ook eens ons overzicht met boswandelingen met kinderen in en om Zeist.

Zeisterbos

Prins Bernhardlaan 1

3708 BR Zeist

Toon op kaart

Meer inspiratie

Het Hof van Sinterklaas

Sinterklaas logeert in Fort bij Vechten! Kom jij naar zijn Hof vol feestelijke activiteiten?

Fabriek Woerden

Superleuke indoor activiteiten bij de Fabriek Woerden voor kids van verschillende leeftijden!

Typisch Adel!

Lukt het jullie om van adel te worden in deze ontdekkingstocht bij Kasteel de Haar?

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Gooien met Verf | Getest door Kidsproof

Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht

2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief