Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Dom beklimmen

Heb jij deze toren van ruim 112 meter al wel eens beklommen? Echt een superleuke ervaring!

De Dom van Utrecht is een van de hoogste torens die je kunt beklimmen en ook nog eens het hoogste gebouw van de stad Utrecht.

Beklim samen met een gids de middeleeuwse toren. Onderweg naar de top stop je regelmatig en vertelt de gids je leuke wetenswaardigheden. De grote klokken en het carillon zijn heel indrukwekkend! En als je eenmaal boven bent… wow, wat een gaaf uitzicht!

In het weekend en tijdens schoolvakanties zijn er kinderrondleidingen. Deze speciale kinderrrondleiding duurt vijf kwartier en is voor het hele gezin een leuk, leerzaam en actief uitje. Ook een leuk idee voor bijvoorbeeld een kinderfeestje!

Vanaf heden kan écht iedereen vanaf het spectaculaire platform op honderd meter hoogte genieten van het prachtige uitzicht. Er is namelijk ook een tijdelijke lift in de toren! Stap naar binnen en ga binnen 3 minuten naar het topje van de Domtoren.

Vergeet niet vooraf een kaartje te kopen of te reserveren! Klik voor meer info over het beklimmen van de domtoren op de roze button.

Kijk ook eens op het overzicht van alle actieve kinderuitjes in de stad Utrecht.

Toerisme Utrecht

Domplein 9

3512 JC Utrecht

Openingstijden Er zijn iedere dag meerdere rondleidingen. Kijk op de website voor het actuele rooster van de rondleidingen.
Mail direct

Mail direct naar Toerisme Utrecht

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

TeamSport E-karting

Karten, bowlen, VR en meer rond de multilevel E-kartbaan in The Wall Utrecht!

Duik in de natuur!

Op de locaties van Utrecht Natuurlijk is de natuur volop te beleven! Doe je mee?

Pret bij BatensteinBuiten

Ken je deze hotspot in Woerden al? Gratis toegang voor ouders en kids t/m 12 jaar!

Muzikaal avontuur

Nieuw! Museum Speelklok heeft een toffe Roblox game gelanceerd en wij hebben 'm getest.

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 állerleukste speeltuinen van Utrecht en omgeving!

Op zoek naar een leuke speeltuin in en om Utrecht (incl. Leidsche Rijn)? We hebben onze favoriete speeltuinen in de regio op een rijtje gezet. Bekijk onze tips om je kinderen lekker buiten te laten spelen!

Racend het (levens)jaar uit!

Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!

Van speelklok tot Roblox

Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief