
Wilhelminapark
Kom heerlijk spelen, zonnen en genieten in dit mooie en fijne park in Utrecht Oost.
Mooie oude bomen, een grote ligweide en een plek om te skaten maakt dit park erg populair onder de bezoekers. Vooral in de zomer kun je hier heerlijk genieten van de zon en is het er gezellig druk met zonnebadende studenten en gezinnen met kinderen.
In het midden van het park ligt een sierlijke vijver met fontein en daarnaast zie je het standbeeld van koningin Wilhelmina. Ook vind je hier een leuke kinderspeelplaats met groot klimtoestel.
Klik voor meer info over het Wilhelminapark op de roze button.
Wil je meer weten over mooie parken? Kijk dan op ons uitgebreide overzicht van kindvriendelijke parken in Utrecht.
Meer inspiratie


Duik in de natuur!
Op de locaties van Utrecht Natuurlijk is de natuur volop te beleven! Doe je mee?
Bounce Valley
In dit gigantische luchtkussenpark in Houten kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
TeamSport E-karting
Karten, bowlen, VR en meer rond de multilevel E-kartbaan in The Wall Utrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Racend het (levens)jaar uit!
Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!
Van speelklok tot Roblox
Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!