
Zwembad De Kikker
Lekker buiten zwemmen in puur natuur water zonder beton en chloor!
In deze tijd van plastic, beton en chloor zijn er nog steeds schone plekjes te vinden om te zwemmen. De Kikker is zo’n plekje. Hier zwem je nog in puur natuur water.
In de loop van de jaren zijn er steeds meer voorzieningen bijgekomen, waaronder twee grote steigers, een hoge en lage duikplank en een afgezet badje met nodige speelattributen voor de allerkleinsten. Verder zijn er ruime kleedcabines en twee gazons waarop je lekker van de zon kunt genieten!
Klik voor meer info op de roze button.
Zwembad De Kikker
Ruigenhoeksedijk 100
3737 MN Groenekan
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de site via de roze button,Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk
Na maanden van samenwerken op de stadsboerderijen en stadstuinen van Utrecht Natuurlijk is het tijd om de oogst binnen te halen en de oogst met elkaar te vieren. Daarom organiseert Utrecht Natuurlijk op zondag 7, 14, 21 en 28 september weer de jaarlijkse Oogstfeesten op meerdere locaties in de stad!
Toffe theatervoorstellingen in de bieb!
Met je kind(eren) naar het theater is een heerlijk uitje. Wist je al dat bieb Neude een prachtige theaterzaal heeft? Daar kun je dit najaar weer te gekke voorstellingen zien.