Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Den Hommel

Lekker binnen of buiten zwemmen. Met mooi weer kun je kiezen! Of relaxen op de ligweide?

Bij Den Hommel kan je lekker zwemmen en ontspannen. Voor de kleinsten is er een speelhoek met hommels. Oudere kinderen kunnen zich hier prima vermaken met de 70 meter lange glijbaan of in de wildwaterkreek.

Op vastgestelde tijden is er op vrijdag, zaterdag en zondag gezinszwemmen. Dit is speciaal voor kinderen die onder begeleiding van en met hun ouders willen zwemmen. Tijdens het gezinszwemmen gaat er allemaal wat rustiger aan toe dan bij het gewone vrij zwemmen. Ideaal voor zowel de ouders als de kinderen!

Ben je hongerig geworden van al dat zwemmen? Er is van alles te koop, van ijsjes en tosti’s tot een broodje kroket.

Kinderen zonder A-diploma én kinderen tot en met 8 jaar die wel in het bezit zijn van een A-diploma, krijgen alleen toegang tot het zwembad onder begeleiding van een ouder.

Let op! Zwemvleugels zijn verplicht voor alle kinderen zonder zwemdiploma.

Klik voor meer informatie over Den Hommel en het activiteitenrooster op de roze button hieronder.

Heb je nog geen diploma? Kijk dan naar ons overzicht van alle zwemlessen in Utrecht.

Zwembad Den Hommel

Kennedylaan 5

3533 KH Utrecht

Openingstijden Dagelijks, zie ook het activiteitenrooster via de roze button hieronder.
Prijs Losse kaartjes: 0 tot 3 jaar € 2,45 en 4 t/m 12 jaar € 3,10
Mail direct

Mail direct naar Zwembad Den Hommel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomerse Zoemers

Jonge onderzoekers en nieuwsgierige speurneuzen stappen in de wereld van insecten bij De Boswerf!

Klimbos Zeist

Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.

Doe-expo Het Klokkenhuis

In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!

Het Utrechtse Zomerspektakel

Een maand lang eindeloos vakantieplezier in Utrecht, met attracties en entertainment voor het hele gezin!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug

Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief