Volop zwemplezier!
Kom heerlijk zwemmen bij De Hooghe Waerd in IJsselstein. Of vier hier je zeemeerminnenfeestje!
Zwembad De Hooghe Waerd in IJsselstein is een fijne plek voor het hele gezin. Heerlijk zwemmen in het ruime recreatiebad, bommetjes maken van de zijkant, of natuurlijk een mooie salto! Even lekker zwemmend naar buiten kan ook.
Iedere vrijdagavond is het hier AquaDisco. Lekker zwemmen op de tofste hits, hoe leuk is dat?
Heb jij altijd al willen zwemmen als een zeemeermin? Laat dan nu jouw droom uitkomen, want in dit zwembad kun je terecht voor een echt zeemeerminnenfeest!
Klik voor meer informatie en tijden op de roze button.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Festival Loeren
Kom Loeren in de boomgaard en ontdek grote artiesten van nu op dit gezellige familiefestival!
Festival Tweetakt
Avontuurlijk festival met theater, kunst en muziek voor iedereen, op meerdere unieke locaties!
Voorjaarsmarkt
Het Nationaal Bomenmuseum staat op 31 mei vol met kramen met producten uit en voor de natuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderzwemfeestje in Utrecht? Dit zijn de leukste plekken!
Op zoek naar een tof zwemfeestje voor kinderen in regio Utrecht? In en rondom Utrecht vind je volop leuke locaties voor een spetterend kinderfeestje in het zwembad.
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.