Zwemmen in Merwestein
Nog even geduld.. vanaf 2026 kun je een veel groter en mooier zwemparadijs verwachten!
Let op: de meeste bekende waterattracties van Merwestein zijn niet in gebruik vanwege de verbouwing. In 2026 wordt het zwembad weer volledig geopend en is het zwembad mooier en groter dan ooit!
Klik voor meer info over de actuele situatie van zwembad Merwestein door naar de site via de roze button.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.
Zomerse Zoemers
Jonge onderzoekers en nieuwsgierige speurneuzen stappen in de wereld van insecten bij De Boswerf!
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug
Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!