Zwemmen in Merwestein
Nog even geduld.. vanaf 2026 kun je een veel groter en mooier zwemparadijs verwachten!
Let op: de meeste bekende waterattracties van Merwestein zijn niet in gebruik vanwege de verbouwing. In 2026 wordt het zwembad weer volledig geopend en is het zwembad mooier en groter dan ooit!
Klik voor meer info over de actuele situatie van zwembad Merwestein door naar de site via de roze button.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Het Mediamuseum in Hilversum
Hier draait het om jou! Kom en ontdek de wereld van media in dit geweldige museum.
Duik in het Romeinse verleden
Laat je deze voorjaarsvakantie meevoeren in de wereld van archeologie bij Museum Hoge Woerd!
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!