Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Heerlijk binnen zwemmen!

Kom jij ook naar zwembad Safari in Maarssen? Een heerlijk binnenzwembad vol leuke activiteiten!

In zwembad Safari vind je een 25 meter wedstrijdbad, een groot doelgroepenbad én een lange waterglijbaan. Voor de allerkleinsten is er een ruim peuterbad met diverse speelelementen. Regelmatig worden extra activiteiten georganiseerd zoals discozwemmen. Een heerlijke plek voor het hele gezin dus!

Klik voor meer informatie en tijden van het recreatief zwemmen op de roze button.

Zwembad Safari

Bisonspoor 237

3605 JM Maarssen

Mail direct

Mail direct naar Zwembad Safari

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Het Mediamuseum in Hilversum

Hier draait het om jou! Kom en ontdek de wereld van media in dit geweldige museum.

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

Theaterfestival Lente-Uitjes

Geniet deze voorjaarsvakantie met het hele gezin van supertoffe familievoorstellingen in Utrecht!

Doe-expo Het Klokkenhuis

In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie

In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

De leukste kinderactiviteiten in de voorjaarsvakantie!

Tips voor de leukste kinderactiviteiten en uitjes in de voorjaarsvakantie 2026 in regio Utrecht! De krokusvakantie is een heerlijke tijd om eropuit te gaan met het gezin.

Nieuwsgierige kids…. opgelet!

Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief