Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen bij Jungle Gemz

Heerlijk indoor speelparadijs in Zeist, natuurlijk met ballenbak! Kom je ook lekker ravotten?

Jungle Gemz in Zeist is eind 2017 geopend. Kinderen van 0 t/m 12 jaar vinden in dit indoor speelparadijs alles om een heerlijk dagje te spelen!

De kinderen kunnen bij Jungle Gemz klimmen, klauteren, door tunnels kruipen, glijden van diverse glijbanen, spelen met superlego, ravotten in het ballenbad en springen op trampolines. Verder is er een voetbalzone en een superhoge vulkaan om tegenaan te klimmen en vanaf te glijden. 

Voor de peuters en kruipers is er een speciaal ontwikkeld peutergedeelte met legoblokken, trampoline en ballenbad. Kinderen tot 4 jaar kunnen hier heerlijk afgeschermd spelen, terwijl de ouders ontspannen kunnen toekijken of lekker mee kunnen spelen. Ook is er een special babyzone, voor de 0-jarigen!

Niet onbelangrijk; voor de ouders is er heerlijke koffie in het restaurant! En naast frietjes en ijsjes zijn er ook gezonde snacks verkriijgbaar.

Kortom: voor ieder is er wat wils. Een ideaal binnenuitje met kinderen. Je bent hier trouwens ook van harte welkom met je kinderfeestje!

Klik via de roze button door naar de site voor meer info over Jungle Gemz in Zeist.

Jungle Gemz

Aalscholverlaan 5

3704 GZ Zeist

Mail direct

Mail direct naar Jungle Gemz

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Muzikale herfstvakantie

Klaar voor muzikale weetjes en activiteiten? Museum Speelklok is deze vakantie elke dag open!

Herfststukjes in regio Utrecht

Geniet deze herfstvakantie van het mooiste jeugdtheater. Het aanbod is heel groot en divers!

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

Herfstvakantie bij GeoFort

Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie

Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.

Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht

Het is (bijna) herfstvakantie 2026 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!