Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen bij Jungle Gemz

Heerlijk indoor speelparadijs in Zeist, natuurlijk met ballenbak! Kom je ook lekker ravotten?

Jungle Gemz in Zeist is eind 2017 geopend. Kinderen van 0 t/m 12 jaar vinden in dit indoor speelparadijs alles om een heerlijk dagje te spelen!

De kinderen kunnen bij Jungle Gemz klimmen, klauteren, door tunnels kruipen, glijden van diverse glijbanen, spelen met superlego, ravotten in het ballenbad en springen op trampolines. Verder is er een voetbalzone en een superhoge vulkaan om tegenaan te klimmen en vanaf te glijden. 

Voor de peuters en kruipers is er een speciaal ontwikkeld peutergedeelte met legoblokken, trampoline en ballenbad. Kinderen tot 4 jaar kunnen hier heerlijk afgeschermd spelen, terwijl de ouders ontspannen kunnen toekijken of lekker mee kunnen spelen. Ook is er een special babyzone, voor de 0-jarigen!

Niet onbelangrijk; voor de ouders is er heerlijke koffie in het restaurant! En naast frietjes en ijsjes zijn er ook gezonde snacks verkriijgbaar.

Kortom: voor ieder is er wat wils. Een ideaal binnenuitje met kinderen. Je bent hier trouwens ook van harte welkom met je kinderfeestje!

Klik via de roze button door naar de site voor meer info over Jungle Gemz in Zeist.

Jungle Gemz

Aalscholverlaan 5

3704 GZ Zeist

Mail direct

Mail direct naar Jungle Gemz

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie vol kattenkwaad

Ga deze herfstvakantie op pad met Noet Noet en ontdek de geheime kamers van Kasteel de Haar!

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Hoe?Zo! Show (8+)

Alle vragen komen voorbij tijdens de interactieve wetenschapsshow voor kinderen in TivoliVredenburg!

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd

Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!