Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kanoën met kinderen

Stap samen in een kano en ontdek al peddelend de mooiste plekjes van Utrecht!

Kanoën, leuk voor klein en groot! Kies ieder voor een eigen kano, deel een 2 persoons-kano of ga voor een roeiboot; er is van alles mogelijk! De Rijnstroom vind je vlakbij Zwembad Krommerijn.

Je kunt vanaf De Rijnstroom kiezen voor een tochtje de natuur in, richting Rhijnauwen in Bunnik. Dit is echt een hele mooie kanotocht over de Kromme Rijn! Het is natuurlijk helemaal een feestje om je kanotocht te combineren met een lekkere pannenkoek bij Theehuis Rhijnauwen. Leg je kano dan even op de kant. Vanaf het terras kun je ‘m mooi in de gaten houden. 

Meer zin in een kanotocht door Utrecht stad? Vaar dan de andere kant op en kijk je ogen uit op de Oude Gracht. Ook echt een aanrader!

Ideaal: je krijgt een plastic tonnetje bij de huur van een kano. Zo bijven je belangrijke spulletjes zeker droog.

Klik voor meer info en alle mogelijkheden voor een kanotocht door Utrecht met het hele gezin door naar de site van Kanoverhuur de Rijnstroom via de roze button!

Op zoek naar meer leuke tips en uitjes? Bekijk al onze tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!

Kanoverhuur de Rijnstroom

Weg naar Rhijnauwen 2

3584 AD Utrecht

Mail direct

Mail direct naar Kanoverhuur de Rijnstroom

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Museum Speelklok

Zing, speel, draai, dans, lach, hoor en bewonder in het vrolijke museum Speelklok.

Kleuterbios: Pip en Posy

Een onvergetelijke bioscoopervaring bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht voor de allerjongste filmhelden!

Lentepret met de Boswachter | 4+

Avontuurlijke activiteit van Natuurmonumenten bij Hoeve Wielrevelt in Haarzuilens

TeamSport E-karting

Karten, bowlen, VR en meer rond de multilevel E-kartbaan in The Wall Utrecht!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Naar de glamping met kids

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!

Gooien met Verf | Getest door Kidsproof

Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.

Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV

Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief