Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Podium Hoge Woerd

Een prachtige theater in Castellum Hoge Woerd in Leidsche Rijn.

In augustus 2015 is Podium Hoge Woerd geopend, een geheel nieuw theater in Castellum Hoge Woerd in Leidsche Rijn. Het theater heeft een hele brede programmering, gericht op stadsdeel Leidsche Rijn. Maar zeker ook interessant voor mensen aan de andere kant van het kanaal. Kijk voor meer informatie en het programma door naar de site via de roze button!

Een theaterbezoek kun je heel leuk combineren met een bezoekje aan de kinderboerderij, het museum en een drankje in het Castellum café. Allemaal te vinden in Castellum Hoge Woerd!

Podium Hoge Woerd

Hoge Woerdplein 1

3454 PB Utrecht

Toon op kaart

Meer inspiratie

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

Op ontdekkingsreis in de zomervakantie

Ga op avontuur bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten

Bounce Valley

In dit gigantische luchtkussenpark in Houten kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Vier zomer op Kasteel de Haar, het landgoed verandert in een vrolijk zomerverblijf vol kindervertier!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!