Podium Hoge Woerd
Een prachtige theater in Castellum Hoge Woerd in Leidsche Rijn.
In augustus 2015 is Podium Hoge Woerd geopend, een geheel nieuw theater in Castellum Hoge Woerd in Leidsche Rijn. Het theater heeft een hele brede programmering, gericht op stadsdeel Leidsche Rijn. Maar zeker ook interessant voor mensen aan de andere kant van het kanaal. Kijk voor meer informatie en het programma door naar de site via de roze button!
Een theaterbezoek kun je heel leuk combineren met een bezoekje aan de kinderboerderij, het museum en een drankje in het Castellum café. Allemaal te vinden in Castellum Hoge Woerd!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kleuterbios: Vier Feest met Dikkie Dik
Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!
Fabriek Woerden
Superleuke indoor activiteiten bij de Fabriek Woerden voor kids van verschillende leeftijden!
Speuren in het Bomenmuseum
Met een doeblad en ontdekkoffer mogen kinderen speuren door de spannende bomentuin!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ga mee op avontuur in het Nationaal Militair Museum!
Bij het Nationaal Militair Museum is er voor kleine en grote avonturiers van alles te doen. Luister naar stoere verhalen, verken het museum met een speurtocht, ontdek de wereld van de krijgsmacht via speelwereld Xplore of leer salueren als een echte militair.
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).