Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Port Pavilion

Dé plek in Rotterdam om informatie en inspiratie te vinden om de haven in te gaan en écht te leren kennen

In het Leuvepaviljoen tussen Coolsingel en de Erasmusbrug vind je Port Pavilion, het infopunt dat je de havenkant van Rotterdam laat zien. Port Pavilion is het startpunt om de haven te ontdekken en te beleven.

De elf meter lange fotomaquette met interactieve projectie geeft je een overzicht van alle fietsroutes, uitkijkpunten, tours, attracties, stranden, natuur- en recreatiegebieden in en rondom de haven. De haven is zo in beeld gebracht dat het lijkt alsof je er al bent. Enthousiaste HavenHosts helpen je bij het samenstellen van jouw ideale havenuitje. Van het ontdekken van de stadshavens tot het spotten van zeehonden op Maasvlakte 2.

Naast Port Pavilion vind je in het paviljoen werkplaatsen. Hier demonstreren lassers, smeden en timmerlieden van het Maritiem Museum hun skills.

Kom langs en ontdek wat er allemaal in de haven te doen is! Meer info vind je op de website, via de roze button.


Beelden: Jerry Lampen

Port of Rotterdam

Schiedamsedijk 68

3011 EJ Rotterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Gratis entree
Mail direct

Mail direct naar Port of Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Doe-expo Het Klokkenhuis

In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!

Kindvriendelijke paasbrunch bij Buurten

Bomvol lekkernijen en een eierdopje om te schilderen. Bij drie van de restaurants!

Central Park Festival

Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!

Noet Noet en het geheime kasteelfeest

Ontdek de verborgen bovenverdieping van Kasteel de Haar tijdens de knuffelbare kindertour!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Getest door Kidsproof: nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Kidsproofblogger Anique en haar kinderen doken bij Het Klokkenhuis in de wereld van de tijd. Ze lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief