Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Port Pavilion

Dé plek in Rotterdam om informatie en inspiratie te vinden om de haven in te gaan en écht te leren kennen

In het Leuvepaviljoen tussen Coolsingel en de Erasmusbrug vind je Port Pavilion, het infopunt dat je de havenkant van Rotterdam laat zien. Port Pavilion is het startpunt om de haven te ontdekken en te beleven.

De elf meter lange fotomaquette met interactieve projectie geeft je een overzicht van alle fietsroutes, uitkijkpunten, tours, attracties, stranden, natuur- en recreatiegebieden in en rondom de haven. De haven is zo in beeld gebracht dat het lijkt alsof je er al bent. Enthousiaste HavenHosts helpen je bij het samenstellen van jouw ideale havenuitje. Van het ontdekken van de stadshavens tot het spotten van zeehonden op Maasvlakte 2.

Naast Port Pavilion vind je in het paviljoen werkplaatsen. Hier demonstreren lassers, smeden en timmerlieden van het Maritiem Museum hun skills.

Kom langs en ontdek wat er allemaal in de haven te doen is! Meer info vind je op de website, via de roze button.


Beelden: Jerry Lampen

Port of Rotterdam

Schiedamsedijk 68

3011 EJ Rotterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Gratis entree
Mail direct

Mail direct naar Port of Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht

Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Jaarbeurs Utrecht, een tof gezinsuitje!

Muzikale herfstvakantie

Klaar voor muzikale weetjes en activiteiten? Museum Speelklok is deze vakantie elke dag open!

Herfstvakantie in ARTIS

Reis mee langs planeten, ontdek de wereld van Microben, speel het familiespel of bezoek het Aquarium.

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!