Port Pavilion
Dé plek in Rotterdam om informatie en inspiratie te vinden om de haven in te gaan en écht te leren kennen
In het Leuvepaviljoen tussen Coolsingel en de Erasmusbrug vind je Port Pavilion, het infopunt dat je de havenkant van Rotterdam laat zien. Port Pavilion is het startpunt om de haven te ontdekken en te beleven.
De elf meter lange fotomaquette met interactieve projectie geeft je een overzicht van alle fietsroutes, uitkijkpunten, tours, attracties, stranden, natuur- en recreatiegebieden in en rondom de haven. De haven is zo in beeld gebracht dat het lijkt alsof je er al bent. Enthousiaste HavenHosts helpen je bij het samenstellen van jouw ideale havenuitje. Van het ontdekken van de stadshavens tot het spotten van zeehonden op Maasvlakte 2.
Naast Port Pavilion vind je in het paviljoen werkplaatsen. Hier demonstreren lassers, smeden en timmerlieden van het Maritiem Museum hun skills.
Kom langs en ontdek wat er allemaal in de haven te doen is! Meer info vind je op de website, via de roze button.
Beelden: Jerry Lampen
Port of Rotterdam
Schiedamsedijk 68
3011 EJ Rotterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Gratis entreeToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Theaterfestival Lente-Uitjes
Geniet deze voorjaarsvakantie met het hele gezin van supertoffe familievoorstellingen in Utrecht!
Fabriek Woerden
Superleuke indoor activiteiten bij de Fabriek Woerden voor kids van verschillende leeftijden!
Nieuwe topfilms bij Kinepolis
Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.