Subtropisch genieten!
Eindeloos bubbelen, zwemmen en wel 100 keer van glijbaan? Kom naar 't Kikkerfort!
Bij zwembad ’t Kikkerfort in Breukelen kun je subtropisch zwemmen. Durf jij van de lange glijbaan en in de wildwaterstroom? Stoer! Voor de kleinsten is er een apart peuter- en kleuterbad, dat is fijn. En jijzelf? Geniet heerlijk in de warme whirlpool of neem een verrukkelijk kneippbad. Op en top genieten voor groot en klein!
Klik op de roze button voor meer informatie en de tijden van recreatief zwemmen.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Familievoorstelling Be Bach
Stap in de wereld van de bekende componist midden in de bomentuin van het Bomenmuseum!
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug
Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!
Zwemfeestje in Utrecht? Check ons overzicht met de leukste kinderzwemfeestjes!
Op zoek naar een tof zwemfeestje voor kinderen in regio Utrecht? In en rondom Utrecht vind je volop leuke locaties voor een spetterend kinderfeestje in het zwembad.