
Subtropisch genieten!
Eindeloos bubbelen, zwemmen en wel 100 keer van glijbaan? Kom naar 't Kikkerfort!
Bij zwembad ’t Kikkerfort in Breukelen kun je subtropisch zwemmen. Durf jij van de lange glijbaan en in de wildwaterstroom? Stoer! Voor de kleinsten is er een apart peuter- en kleuterbad, dat is fijn. En jijzelf? Geniet heerlijk in de warme whirlpool of neem een verrukkelijk kneippbad. Op en top genieten voor groot en klein!
Klik op de roze button voor meer informatie en de tijden van recreatief zwemmen.
Meer inspiratie


Duik in de natuur!
Op de locaties van Utrecht Natuurlijk is de natuur volop te beleven! Doe je mee?
TeamSport E-karting
Karten, bowlen, VR en meer rond de multilevel E-kartbaan in The Wall Utrecht!
Muzikaal avontuur
Nieuw! Museum Speelklok heeft een toffe Roblox game gelanceerd en wij hebben 'm getest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Van speelklok tot Roblox
Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Racend het (levens)jaar uit!
Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!