Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Doe-het-zelf feestje in het bos

Dol op buiten spelen en ravotten? Vier dan een duurzaam doe-het-zelf feestje bij De Boswerf!

Het bezoekerscentrum De Boswerf ligt midden in het prachtige bos van Zeist. Hier kun je op de woensdag t/m vrijdag en zondag terecht voor verjaardagsfeestjes. Kies bijvoorbeeld voor een Duurzaam doe-het-zelf feestje!

Duurzaam doe-het-zelf feestje

Tijdens een doe-het-zelf-feestje kun je op eigen gelegenheid, op het afgesproken tijdstip je feestje vieren. Je kunt je heerlijk uitleven op het terrein, bijvoorbeeld in het Natuurspeelbos, Beleefbos of op het klimrek.

Bij het feestje hoort een Duurzame Feestkist. Deze kist zit vol met versiering en te gekke natuuractiviteiten. Je mag zelf taart, gebak of pannenkoeken meenemen en kan servies lenen van De Boswerf. Verder heb je 1 of 2 picknicktafels tot je beschikking.

Ben je enthousiast geworden? Klik voor meer info door naar de website via de roze button en ontdek de verschillende mogelijkheden!

Kijk ook eens op het overzicht van alle kinderfeestjes in het bos van Utrecht en Zeist.

Bezoekerscentrum De Boswerf

Prins Bernhardlaan 3

3708 BR Zeist

Openingstijden Woensdag t/m vrijdag en zondag
Mail direct

Mail direct naar Bezoekerscentrum De Boswerf

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Gooien met verf

Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!

Fusion Drift

Beleef een next level kartervaring bij The Team Building. Met speed ups, slow downs en gave effecten!

Bounce Valley kinderfeestje

Spring een gat in de lucht met je vriendjes en vriendinnetjes bij dit gigantische luchtkussenpark!

Feestje bij FC Utrecht

FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief