Doe-het-zelf feestje in het bos
Dol op buiten spelen en ravotten? Vier dan een duurzaam doe-het-zelf feestje bij De Boswerf!
Het bezoekerscentrum De Boswerf ligt midden in het prachtige bos van Zeist. Hier kun je op de woensdag t/m vrijdag en zondag terecht voor verjaardagsfeestjes. Kies bijvoorbeeld voor een Duurzaam doe-het-zelf feestje!
Duurzaam doe-het-zelf feestje
Tijdens een doe-het-zelf-feestje kun je op eigen gelegenheid, op het afgesproken tijdstip je feestje vieren. Je kunt je heerlijk uitleven op het terrein, bijvoorbeeld in het Natuurspeelbos, Beleefbos of op het klimrek.
Bij het feestje hoort een Duurzame Feestkist. Deze kist zit vol met versiering en te gekke natuuractiviteiten. Je mag zelf taart, gebak of pannenkoeken meenemen en kan servies lenen van De Boswerf. Verder heb je 1 of 2 picknicktafels tot je beschikking.
Ben je enthousiast geworden? Klik voor meer info door naar de website via de roze button en ontdek de verschillende mogelijkheden!
Kijk ook eens op het overzicht van alle kinderfeestjes in het bos van Utrecht en Zeist.
Bezoekerscentrum De Boswerf
Prins Bernhardlaan 3
3708 BR Zeist
Openingstijden
Woensdag t/m vrijdag en zondagToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Een uniek kinderfeestje
Jump, klim en speel bij indoor attractiepark Play-in. Een feestje om nooit te vergeten!
Bodyboarden, cool!
Op zoek naar een supergaaf feestje? Bij Down Under kun je overdekt bodyboarden!
Expeditie Robinson Feestje
Klaar voor een feestje vol overleven, samenwerken en strijden? Ga de uitdaging aan bij Kids Lodge!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie
Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.