Feestje bij Bison Bowling!
Jarig? Vier dan je feestje bij Bison Bowling Maarssen! Er zijn diverse arrangementen mogelijk. Hoera!
Elke woensdag- en zaterdagmiddag kun je bij Bison Bowling Maarssen terecht voor een te gek gaaf kinderfeestje! Er zijn kids party arrangementen voor kinderen tot twaalf jaar en ook voor oudere kids. Voor elk wat wils dus!
Kies jij voor Magic Bowlen of gooi je liever alle pionnen om op de speciale Junglebaan? Lekker smullen kan natuurlijk ook, er worden hier heerlijke patatjes of pannenkoeken geserveerd Mmm! Wil je naast samen bowlen ook lekker gaan knutselen met al je vriendjes? Ook dat kan op deze gave plek. Het wordt dus sowieso gegarandeerd één groot feest!
Klik voor meer info op de roze button.
Bison Bowling Maarssen
Bisonspoor 2023
3605 KH Maarssen
Prijs
Vanaf €8,50 per kind.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Nieuw
Een uniek kinderfeestje
Jump, klim en speel bij indoor attractiepark Play-in. Een feestje om nooit te vergeten!
Zelf achter de draaischijf
Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!
Nieuw
Lasergame of Social Games-feestje
Nieuwe hit! Check deze twee supercoole feestjes bij The Team Building.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!