Feestjes bij De Vrijstaat
Creatieve en originele feestjes bij kunstwerkplaats De Vrijstaat in Leidsche Rijn!
De Vrijstaat is een kunstwerkplaats voor kinderen en jongeren tussen de 6 en 26 jaar. Je kunt er kunst maken, ervaren en beleven!
Ook kun je hier fantastische kinderfeestjes even. Het aanbod wisselt soms, nu kun je kiezen uit:
– Escape-expo Missie Spacebot (6+)
– Theaterfeestje (6+)
– Radio Vrijstaat (8+)
Alle kinderfeestjes bij De Vrijstaat duren 2,5 uur en zijn geschikt voor maximaal 12 kinderen. Taart en limonade is inbegrepen.
Klik via de roze button door naar de site voor meer info!
De Vrijstaat, Boerderij Hofstede ter Weide
Hof van Monaco 3
3541 DT Utrecht
Openingstijden
In overleg te bepalenPrijs
Klik door naar de site voor meer info
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Zelf achter de draaischijf
Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!
Feestje bij FC Utrecht
FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!
Nieuw
Lasergame of Social Games-feestje
Nieuwe hit! Check deze twee supercoole feestjes bij The Team Building.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.