Kinderfeestje op de manege
Ben jij een echte paardenvriend? Vier dan je kinderfeestje op Manege Groenesteyn! 5+
Er is een speciaal programma voor kinderfeestjes, maar in overleg wordt de precieze inhoud van het feestje vastgesteld. Echt een super leuke manier om kennis te maken met paarden!
Over het algemeen ziet een feestje er als volgt uit:
De kinderen krijgen een rondleiding op de manege. Daarna wordt er een rit gemaakt, bij mooi weer door het park en bij slecht weer binnen. Ieder kind krijgt hierbij een eigen pony om op te rijden met een persoonlijke begeleider. De jarige kan eventueel vooraf of na afloop zijn/haar cadeautjes uitpakken. Na het rijden kunnen de kinderen frietjes met een snack blijven eten.
Afhankelijk van de invulling, duurt een feestje ongeveer 2,5 uur. Feestjes worden gegeven vanaf minimaal zes kinderen met de leeftijd van 5 jaar of ouder.
Kijk ook eens op ons complete overzicht met dierenfeestjes en paardenfeestjes in Utrecht.
Manege Groenesteyn
Biltsestraatweg 88
3573 PS Utrecht
Openingstijden
Kinderfeestjes kunnen alleen op zaterdag plaatsvinden. Tijdstip in overleg te bepalen.Prijs
€ 17 per kind bij minimaal 6 kinderen. Dit bedrag is inclusief eten en drinken.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Tuben met je feestje (6+)
Supercool, ga tuben bij Skipiste Nieuwegein en glijd met een opblaasband de berg af!
Feestje bij FC Utrecht
FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!
Bounce Valley kinderfeestje
Spring een gat in de lucht met je vriendjes en vriendinnetjes bij dit gigantische luchtkussenpark!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken
Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!