Kinderfeestje op de manege
Ben jij een echte paardenvriend? Vier dan je kinderfeestje op Manege Groenesteyn! 5+
Er is een speciaal programma voor kinderfeestjes, maar in overleg wordt de precieze inhoud van het feestje vastgesteld. Echt een super leuke manier om kennis te maken met paarden!
Over het algemeen ziet een feestje er als volgt uit:
De kinderen krijgen een rondleiding op de manege. Daarna wordt er een rit gemaakt, bij mooi weer door het park en bij slecht weer binnen. Ieder kind krijgt hierbij een eigen pony om op te rijden met een persoonlijke begeleider. De jarige kan eventueel vooraf of na afloop zijn/haar cadeautjes uitpakken. Na het rijden kunnen de kinderen frietjes met een snack blijven eten.
Afhankelijk van de invulling, duurt een feestje ongeveer 2,5 uur. Feestjes worden gegeven vanaf minimaal zes kinderen met de leeftijd van 5 jaar of ouder.
Kijk ook eens op ons complete overzicht met dierenfeestjes en paardenfeestjes in Utrecht.
Manege Groenesteyn
Biltsestraatweg 88
3573 PS Utrecht
Openingstijden
Kinderfeestjes kunnen alleen op zaterdag plaatsvinden. Tijdstip in overleg te bepalen.Prijs
€ 17 per kind bij minimaal 6 kinderen. Dit bedrag is inclusief eten en drinken.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Een uniek kinderfeestje
Jump, klim en speel bij indoor attractiepark Play-in. Een feestje om nooit te vergeten!
Te gek zwemfeestje in zwembad (excl. voor de feestvierders)!
Spetterpret voor iedereen tijdens een zeemeermin-, disco- of zwemfeestje bij Kids Lodge!
Zelf achter de draaischijf
Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!