Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje op de manege

Ben jij een echte paardenvriend? Vier dan je kinderfeestje op Manege Groenesteyn! 5+

Er is een speciaal programma voor kinderfeestjes, maar in overleg wordt de precieze inhoud van het feestje vastgesteld. Echt een super leuke manier om kennis te maken met paarden!

Over het algemeen ziet een feestje er als volgt uit:
De kinderen krijgen een rondleiding op de manege. Daarna wordt er een rit gemaakt, bij mooi weer door het park en bij slecht weer binnen. Ieder kind krijgt hierbij een eigen pony om op te rijden met een persoonlijke begeleider. De jarige kan eventueel vooraf of na afloop zijn/haar cadeautjes uitpakken. Na het rijden kunnen de kinderen frietjes met een snack blijven eten.

Afhankelijk van de invulling, duurt een feestje ongeveer 2,5 uur. Feestjes worden gegeven vanaf minimaal zes kinderen met de leeftijd van 5 jaar of ouder.

Klik voor meer informatie over Manege Groenesteyn op de roze button.

Kijk ook eens op ons complete overzicht met dierenfeestjes en paardenfeestjes in Utrecht.

Manege Groenesteyn

Biltsestraatweg 88

3573 PS Utrecht

Openingstijden Kinderfeestjes kunnen alleen op zaterdag plaatsvinden. Tijdstip in overleg te bepalen.
Prijs € 17 per kind bij minimaal 6 kinderen. Dit bedrag is inclusief eten en drinken.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Wie is de Mol? kinderfeestje

Klaar voor een feestje vol sabotage, geheimen en slimme opdrachten? Raad de mol bij Kids Lodge!

Een uniek kinderfeestje

Jump, klim en speel bij indoor attractiepark Play-in. Een feestje om nooit te vergeten!

Feestje bij FC Utrecht

FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!

Gooien met verf

Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief