Sneeuwfeestje!
Ga eens skiën bij SnowSportCenterUtrecht met je kinderfeestje. Super leuk!
Bij deze indoor skibaan zijn ze helemaal ingesteld op kinderen die graag willen leren skiën of snowboarden. Er is een speciaal programma voor kinderfeestjes.
De Kidsparty ski of snowboard bestaat uit 1 uur skiën of snowboarden met maximaal 8 kinderen. Onder leiding van de leraar leer je de basis van het skiën of snowboarden. Elke 10 minuten wissel je per 4 kinderen. Kan je al een beetje skiën of snowboarden? Dan krijg je nog wat extra oefeningen en leer je nog wat extra’s. Tussendoor krijg je een glaasje limonade.
Je kunt er ook voor kiezen om na afloop gezellig frietjes met elkaar te blijven eten.
Vergeet niet te reserveren!
Wil je meer weten of een reservering maken? Klik op de roze button!
Tip. Kijk ook eens naar ons overzicht van alle sporten voor kinderen in Utrecht!
SnowSportCenterUtrecht
Atoomweg 79
3542 AA Utrecht
Prijs
€ 119,- per groep excl. eten (op basis van 8 kinderen). De prijs is in incl. materialenToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Gooien met verf
Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!
Klimfeestje in het bos
Vier je verjaardag bij Klimbos Zeist en verken alle spannende klimroutes. Voor stoere kids!
Fusion Drift
Beleef een next level kartervaring bij The Team Building. Met speed ups, slow downs en gave effecten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!