Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje bij Jungle Gemz

Superleuk, je kinderfeestje bij indoor speelparadijs Jungle Gemz in Zeist!

Jungle Gemz in Zeist is een heerlijke binnenspeeltuin voor kinderen van 0 t/m 12 jaar. Je kunt er lekker spelen, maar natuurlijk ook je kinderfeestje vieren! 

Je kunt met je hele feestje lekker klimmen en klauteren bij Jungle Gemz. Maar ook door tunnels kruipen, glijden van diverse glijbanen, spelen met superlego, ravotten in het ballenbad en springen op trampolines. Verder is er een voetbalzone en een superhoge vulkaan om tegenaan te klimmen en vanaf te glijden. Er is echt zoveel leuks te doen! Voor het hele feestje is er ranja, een ijsje en meer. En de jarige wordt natuurlijk extra in het zonnetje gezet met een leuk cadeautje. 

Niet onbelangrijk; voor de ouders is er heerlijke koffie! En naast frietjes en ijsjes zijn er ook gezonde snacks verkriijgbaar.

Klik door via de roze button voor meer info over de verschillende arrangementen bij Jungle Gemz!

Jungle Gemz

Aalscholverlaan 5

3704 GZ Zeist

Mail direct

Mail direct naar Jungle Gemz

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Feestje in de Boomgaard

Vier je verjaardag in dit fantastische kidsparadijs, lekker dichtbij!

Cool: Speleo plus klimmen

Workshop dubbeldekker bij Neoliet; combineer de spannende avonturentunnel met klimmen
Nieuw

Lasergame of Social Games-feestje

Nieuwe hit! Check deze twee supercoole feestjes bij The Team Building.

Expeditie Robinson Feestje

Klaar voor een feestje vol overleven, samenwerken en strijden? Ga de uitdaging aan bij Kids Lodge!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!

Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!