Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje bij Jungle Gemz

Superleuk, je kinderfeestje bij indoor speelparadijs Jungle Gemz in Zeist!

Jungle Gemz in Zeist is een heerlijke binnenspeeltuin voor kinderen van 0 t/m 12 jaar. Je kunt er lekker spelen, maar natuurlijk ook je kinderfeestje vieren! 

Je kunt met je hele feestje lekker klimmen en klauteren bij Jungle Gemz. Maar ook door tunnels kruipen, glijden van diverse glijbanen, spelen met superlego, ravotten in het ballenbad en springen op trampolines. Verder is er een voetbalzone en een superhoge vulkaan om tegenaan te klimmen en vanaf te glijden. Er is echt zoveel leuks te doen! Voor het hele feestje is er ranja, een ijsje en meer. En de jarige wordt natuurlijk extra in het zonnetje gezet met een leuk cadeautje. 

Niet onbelangrijk; voor de ouders is er heerlijke koffie! En naast frietjes en ijsjes zijn er ook gezonde snacks verkriijgbaar.

Klik door via de roze button voor meer info over de verschillende arrangementen bij Jungle Gemz!

Jungle Gemz

Aalscholverlaan 5

3704 GZ Zeist

Mail direct

Mail direct naar Jungle Gemz

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Feestje in de Boomgaard

Vier je verjaardag in dit fantastische kidsparadijs, lekker dichtbij!

Fusion Drift: Vette actie

Boek nu een kartfeestje (elektrisch) bij The Team Building met een dikke korting. Mooie deal!

Cool: Speleo plus klimmen

Workshop dubbeldekker bij Neoliet; combineer de spannende avonturentunnel met klimmen

Kinderfeestjes-actie

Hoera, Play-in is jarig! Daarom krijg je nu 10% korting op alle kinderfeestjes!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug

Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!

Racend het (levens)jaar uit!

Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Van speelklok tot Roblox

Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief