Leuk spelverhuur
Geef je een klein of juist een groter feest? Bij Broekies vind je alles om je feest compleet te maken!
Broekies Entertainment Group is een actief bedrijf in het verhuren van Springkussens, Spelkussens Actie en zeskamp kussens, Kinderkermis, Attracties, Popcorn, Suikerspin, Poffertjes, Kinder Spellen, Oud Hollandse Spellen, Zeskamp Spellen, Entertainment en nog veel meer.
Verhuur op thema
Ideaal, je kunt op de site op meerdere manieren zoeken. Of je nou iets zoekt in het piratenthema, of met sprookjes of gewoon een heel gaaf springkussen, je vindt het hier allemaal!
Broekies zit in Bunnik en is en goed bereikbaar.
Broekies Kidsfun
Schoudermantel 35a
3981 AE Bunnik
Openingstijden
Klik voor meer info door naar de website van Broekies via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Bodyboarden, cool!
Op zoek naar een supergaaf feestje? Bij Down Under kun je overdekt bodyboarden!
Zelf achter de draaischijf
Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!
Kinepolis kinderfeestje
Vier je verjaardag als een echte ster bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!