Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bodyboarden, cool!

Op zoek naar een supergaaf feestje? Bij Down Under kun je overdekt bodyboarden!

Op zoek naar een supergaaf en avontuurlijk feestje? Check dan dit feestje bij Down Under in Nieuwegein. Bodyboarden is een geweldige activiteit voor kids vanaf 8 jaar. In een veilige, overdekte omgeving kunnen de kinderen hun vaardigheden ontdekken: zweef zo lang mogelijk op de golf of probeer coole tricks! Of je nu komt voor de spanning of gewoon voor het plezier, bodyboarden bij Down Under is altijd een spectaculair avontuur.

Dit unieke feestje kan het hele jaar door plaatsvinden, ongeacht het weer, omdat het binnen plaatsvindt. De minimale leeftijd voor deelname is 8 jaar en een zwemdiploma is verplicht.

Naast bodyboarden kun je nog veel meer gave feestjes geven bij Down Under in Nieuwegein! Klik voor meer informatie over de feestjes op de roze button.

Down Under

Ravensewetering 1

3439 ZZ Nieuwegein

Openingstijden Klik voor de actuele openingstijden door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Down Under

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Utrecht

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Feestje bij FC Utrecht

FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!

Wie is de Mol? kinderfeestje

Klaar voor een feestje vol sabotage, geheimen en slimme opdrachten? Raad de mol bij Kids Lodge!

Gooien met verf

Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!

Tuben met je feestje (6+)

Supercool, ga tuben bij Skipiste Nieuwegein en glijd met een opblaasband de berg af!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief