Bodyboarden, cool!
Op zoek naar een supergaaf feestje? Bij Down Under kun je overdekt bodyboarden!
Op zoek naar een supergaaf en avontuurlijk feestje? Check dan dit feestje bij Down Under in Nieuwegein. Bodyboarden is een geweldige activiteit voor kids vanaf 8 jaar. In een veilige, overdekte omgeving kunnen de kinderen hun vaardigheden ontdekken: zweef zo lang mogelijk op de golf of probeer coole tricks! Of je nu komt voor de spanning of gewoon voor het plezier, bodyboarden bij Down Under is altijd een spectaculair avontuur.
Dit unieke feestje kan het hele jaar door plaatsvinden, ongeacht het weer, omdat het binnen plaatsvindt. De minimale leeftijd voor deelname is 8 jaar en een zwemdiploma is verplicht.
Naast bodyboarden kun je nog veel meer gave feestjes geven bij Down Under in Nieuwegein! Klik voor meer informatie over de feestjes op de roze button.
Down Under
Ravensewetering 1
3439 ZZ Nieuwegein
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de site.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kids Lodge parties
Zoooveel leuke actieve en originele feestjes bij Kids Lodge! Welke kiezen jullie?
Lasergame of Social Games-feestje
Nieuwe hit! Check deze twee supercoole feestjes bij The Team Building.
Feestje bij FC Utrecht
FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!