Ochtend van de dierenvriend
Leer de dieren op Eilandsteede vandaag op een bijzondere manier kennen!
Kom naar het wekelijks dierenmomentje op Eilandsteede en leer de dieren op een bijzondere manier kennen! Je komt van alles over ze te weten en doet een gave activiteit met ze.
Een gratis activiteit voor kinderen van alle leeftijden.
Klik voor meer info door via de roze button over deze activiteit van Utrecht Natuurlijk!
Iedere dinsdagochtend tussen 10.30 en 11.30 uur
Eilandsteede
Vreugdenhillaan 31
3526 ZB Utrecht
Openingstijden
Zie websitePrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Loulou & Lou en de Swingende Sinterklaasband (2+)
Te zien in TivoliVredenburg: Sinterklaashits in alle muziekstijlen!
Het Hof van Sinterklaas
Sinterklaas logeert in Fort bij Vechten! Kom jij naar zijn Hof vol feestelijke activiteiten?
Huis van Sinterklaas
Sinterklaas logeert in Museum Catharijneconvent! Komen jullie zijn huis bekijken?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.