Kinderkledingbeurs Vleuten
Kom naar Vleuten voor de kinderkledingbeurs met echte pareltjes!
Op 10 oktober zal de herfst/winter kinder- en tienerkledingbeurs plaatsvinden. Vind de tofste items! (Let op: pinnen is niet mogelijk)
Het volgende zal worden aangeboden op de kinderbeurs:
- Herfst- en winterkleding vanaf maat 92 t/m maat 176
- Sportschoenen
- Sportkleding
- Speelgoed (geen babyspeelgoed)
- Spelletjes
- Boeken
Klik voor meer informatie op de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Kinder Kledingbeurs Vleuten
Kortland 23
3451 VD Utrecht
Prijs
Gratis entree
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie
Filmplezier bij Pathé Leidsche Rijn Centrum
Samen naar de film deze herfst? Sinterklaas en andere helden zorgen voor volop avontuur!
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!
Fun Climbing in het National Climbing Center
NIEUW in Nieuwegein: ga deze vakantie samen met je kinderen de klimwand op (5+)!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!