Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vakantie sportdagen

Apetoffe sportdag(en) bij Monkey Moves. Vol met nieuwe sporten en spelen!

Monkey Moves biedt niet alleen apetoffe sportlessen aan, maar organiseert ook sportdagen in alle vakanties.

De multi sportkampen en sportdagen zijn altijd een groot succes, of kinderen van nature nu heel sportief zijn of iets minder. Iedereen beweegt op zijn eigen manier en met het thema van de sportdagen beleeft iedereen het ook op zijn eigen manier!

Tijdens de sportdag gaan de kinderen op jungle avontuur, ontdekken ze superveel nieuwe sporten én leren ze apetoffe vaardigheden. Verder hebben ze veel lol met hun nieuwe vriendjes en vriendinnetjes.

Een lidmaatschap bij Monkey Moves is niet nodig, zowel niet bij het kamp als de sportdagen.

Benieuwd naar meer info over de sportdagen? Kik dan snel door naar de site van Monkey Moves via de roze button!

Monkey Moves

Mail direct

Mail direct naar Monkey Moves

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Utrecht

Meer inspiratie

BaseCamp & Next Level Programmeerkamp | 7 t/m 12 jr

Uniek zomerkamp programmeren en websites ontwerpen bij De Programmeerschool. Ieder jaar een groot succes!

Multi-sportkamp Utrecht

Beleef deze zomer weer veel sport en spelplezier tijdens het Multi-sportkamp!

Cool, skateboarden (6+)

Leer deze zomervakantie skaten of breid je skate skills uit tijdens de Skateweek van Skate Days!

LEGO® zomerkampen

Nu opgeven voor de leuke kampen van e2 Young Engineers Utrecht in de zomervakantie!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!