Vakantie sportdagen
Apetoffe sportdag(en) bij Monkey Moves. Vol met nieuwe sporten en spelen!
Monkey Moves biedt niet alleen apetoffe sportlessen aan, maar organiseert ook sportdagen in alle vakanties.
De multi sportkampen en sportdagen zijn altijd een groot succes, of kinderen van nature nu heel sportief zijn of iets minder. Iedereen beweegt op zijn eigen manier en met het thema van de sportdagen beleeft iedereen het ook op zijn eigen manier!
Tijdens de sportdag gaan de kinderen op jungle avontuur, ontdekken ze superveel nieuwe sporten én leren ze apetoffe vaardigheden. Verder hebben ze veel lol met hun nieuwe vriendjes en vriendinnetjes.
Een lidmaatschap bij Monkey Moves is niet nodig, zowel niet bij het kamp als de sportdagen.
Benieuwd naar meer info over de sportdagen? Kik dan snel door naar de site van Monkey Moves via de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!