
Voormalige koeienstal
Neder-oudland logies is een heerlijk plekje in de natuur. Super leuk voor kinderen!
De voormalige koeienstal is gerenoveerd in boerenstijl en heeft een eigen unieke uitstraling. Kinderen zullen zich hier niet snel vervelen, er is een grote trampoline aanwezig en een stoere skelter. Ook zijn er kalfjes en schapen. Er is een televisie en draadloos internet. Parkeren kan op het eigen terrein. Tegen een kleine vergoeding zijn er ook fietsen, een wasmachine en een droger beschikbaar.
Het appartement (een vide) is geschikt voor 4 personen. De ruime living is ingericht met een gezellige bank en luie stoel. De keuken is voorzien van een kookgelegenheid, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat en waterkoker. De badkamer met toilet, douche en wastafel is eveneens op de begane grond. Op de eerste verdieping kun je slapen in twee royale boxsprings (2.2 mtr.) en twee bedstedes. Het terras voor het appartement ligt op het zuiden. Hier kun je al heel vroeg in het jaar buiten zitten!
Omgeving
Aan de Achtersloot tussen de historische steden IJsselstein en Montfoort ligt de karakteristieke boerderij, waarvan de funderingen uit de 18e eeuw stammen. In de nabijheid van de steden met een eeuwenoude geschiedenis zoals Utrecht, Schoonhoven en Oudewater is dit een ideale uitvalsbasis voor het maken van prachtige dagtrips in het ‘Groene Hart” van Nederland.
Klik voor meer info op de roze button.
Neder-oudland logies
Achtersloot 182
3401 NZ IJsselstein
Openingstijden
Zie de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk
Na maanden van samenwerken op de stadsboerderijen en stadstuinen van Utrecht Natuurlijk is het tijd om de oogst binnen te halen en de oogst met elkaar te vieren. Daarom organiseert Utrecht Natuurlijk op zondag 7, 14, 21 en 28 september weer de jaarlijkse Oogstfeesten op meerdere locaties in de stad!
Toffe theatervoorstellingen in de bieb!
Met je kind(eren) naar het theater is een heerlijk uitje. Wist je al dat bieb Neude een prachtige theaterzaal heeft? Daar kun je dit najaar weer te gekke voorstellingen zien.
Kinderboekenweek in Bibliotheek Utrecht
De Kinderboekenweek is natuurlijk hét moment van het jaar om een bezoekje te brengen aan Bibliotheek Utrecht. Volop activiteiten van woensdag 1 t/m zondag 12 oktober.