
Voormalige koeienstal
Neder-oudland logies is een heerlijk plekje in de natuur. Super leuk voor kinderen!
De voormalige koeienstal is gerenoveerd in boerenstijl en heeft een eigen unieke uitstraling. Kinderen zullen zich hier niet snel vervelen, er is een grote trampoline aanwezig en een stoere skelter. Ook zijn er kalfjes en schapen. Er is een televisie en draadloos internet. Parkeren kan op het eigen terrein. Tegen een kleine vergoeding zijn er ook fietsen, een wasmachine en een droger beschikbaar.
Het appartement (een vide) is geschikt voor 4 personen. De ruime living is ingericht met een gezellige bank en luie stoel. De keuken is voorzien van een kookgelegenheid, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat en waterkoker. De badkamer met toilet, douche en wastafel is eveneens op de begane grond. Op de eerste verdieping kun je slapen in twee royale boxsprings (2.2 mtr.) en twee bedstedes. Het terras voor het appartement ligt op het zuiden. Hier kun je al heel vroeg in het jaar buiten zitten!
Omgeving
Aan de Achtersloot tussen de historische steden IJsselstein en Montfoort ligt de karakteristieke boerderij, waarvan de funderingen uit de 18e eeuw stammen. In de nabijheid van de steden met een eeuwenoude geschiedenis zoals Utrecht, Schoonhoven en Oudewater is dit een ideale uitvalsbasis voor het maken van prachtige dagtrips in het ‘Groene Hart” van Nederland.
Klik voor meer info op de roze button.
Neder-oudland logies
Achtersloot 182
3401 NZ IJsselstein
Openingstijden
Zie de website.Toon op kaart
Meer inspiratie


Pret bij BatensteinBuiten
Ken je deze hotspot in Woerden al? Gratis toegang voor ouders en kids t/m 12 jaar!
TeamSport E-karting
Karten, bowlen, VR en meer rond de multilevel E-kartbaan in The Wall Utrecht!
Muzikaal avontuur
Nieuw! Museum Speelklok heeft een toffe Roblox game gelanceerd en wij hebben 'm getest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Racend het (levens)jaar uit!
Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!
De 11 állerleukste speeltuinen van Utrecht en omgeving!
Op zoek naar een leuke speeltuin in en om Utrecht (incl. Leidsche Rijn)? We hebben onze favoriete speeltuinen in de regio op een rijtje gezet. Bekijk onze tips om je kinderen lekker buiten te laten spelen!
Van speelklok tot Roblox
Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!