
Podium Hoge Woerd
Een prachtige theater in Castellum Hoge Woerd in Leidsche Rijn.
In augustus 2015 is Podium Hoge Woerd geopend, een geheel nieuw theater in Castellum Hoge Woerd in Leidsche Rijn. Het theater heeft een hele brede programmering, gericht op stadsdeel Leidsche Rijn. Maar zeker ook interessant voor mensen aan de andere kant van het kanaal. Kijk voor meer informatie en het programma door naar de site via de roze button!
Een theaterbezoek kun je heel leuk combineren met een bezoekje aan de kinderboerderij, het museum en een drankje in het Castellum café. Allemaal te vinden in Castellum Hoge Woerd!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Van speelklok tot Roblox
Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!
Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug
Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!
Racend het (levens)jaar uit!
Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!