Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterpret bij Dijnselburg

Stroomversnelling, bubbelbaden, discozwemmen, 70-meter lange waterglijbaanglijn en meer!

Zwemmen bij Zwembad Dijnselburg is echt een feestje! Kinderen kunnen hier echt heerlijk spelen. De wildwaterkreek, 70 meter lange waterglijbaan en bubbelbaden zijn altijd toegangelijk. Op speciale dagen of bij een kinderfeestje kun je ook kiezen voor de aquaroller, trapbootjes, loopmat en drijfvlotjes. Gaaf! En wist je dat je hier ook kunt discozwemmen?

Handig voor de wat kleinere kinderen: op speciale dagen is er ook ouder-kind zwemmen!

Hongerig geworden van het zwemmen? Je kunt hier van alles eten en drinken.

Klik voor meer info door de site via de roze button!

Nog geen diploma? Dijnselburg geeft ook leuke zwemlessen voor kinderen!

Zwembad Dijnselburg

Badmeester Schenkpad 8

3705 GK Zeist

Mail direct

Mail direct naar Zwembad Dijnselburg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Open Dagen Skipiste

Kom langs en ervaar hoe het is om te skiën of snowboarden bij Skipiste Nieuwegein!

Singelloop: Kids Runs

Superleuk, speciaal voor de jonge sportievelingen is er een 1 of 2 km Kids Run!

Avontuur tijdens het Forten- en Vestingfestival!

Ontdek forten, bunkers en vestingsteden tijdens het Fortenfestival. Een te gek gezinsuitje!

UITfeest Utrecht 2025

Vier de opening van het nieuwe culturele seizoen in Utrecht. Er is een uitgebreid kinderprogramma!

Uitgelicht

Voorverkoop Cinekid gestart

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Toffe theatervoorstellingen in de bieb!

Met je kind(eren) naar het theater is een heerlijk uitje. Wist je al dat bieb Neude een prachtige theaterzaal heeft? Daar kun je dit najaar weer te gekke voorstellingen zien.

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk

Na maanden van samenwerken op de stadsboerderijen en stadstuinen van Utrecht Natuurlijk is het tijd om de oogst binnen te halen en de oogst met elkaar te vieren. Daarom organiseert Utrecht Natuurlijk op zondag 7, 14, 21 en 28 september weer de jaarlijkse Oogstfeesten op meerdere locaties in de stad!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief