Anna Pancakes
Lik je vingers af bij de op elkaar gestapelde lekkernijen tijdens het ontbijt of de lunch!
Wat een heerlijk idee om de dag te starten of rond lunchtijd met de fluffy, goedbelegde pancakes van Anna. Tutti Frutti, Monkey Oreo, Maple Lady, Granola Blast, zomaar een greep uit de te verkrijgen varianten.
Er wordt gewerkt met verse ingrediënten voor een heerlijk verse maaltijd. Naast pancakes staan ook lekkere toasts, bowls, bagels en eieren op het menu.
Leuk! Voor de kids is er een speelruimte om zich te vermaken als de pancakes worden bereid.
Anna Pancakes is in Utrecht op verschillende locaties te vinden. Wij zijn fan van het mooie pand op de Lichte Gaard naast de Dom.
Klik voor meer info over Anna Pancakes op de roze button!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 15 leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht
Leuke en mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in en om Utrecht! Wij zetten de 15 leukste wandelingen in het bos voor je op een rijtje.
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.