Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen bij Jungle Gemz

Heerlijk indoor speelparadijs in Zeist, natuurlijk met ballenbak! Kom je ook lekker ravotten?

Jungle Gemz in Zeist is eind 2017 geopend. Kinderen van 0 t/m 12 jaar vinden in dit indoor speelparadijs alles om een heerlijk dagje te spelen!

De kinderen kunnen bij Jungle Gemz klimmen, klauteren, door tunnels kruipen, glijden van diverse glijbanen, spelen met superlego, ravotten in het ballenbad en springen op trampolines. Verder is er een voetbalzone en een superhoge vulkaan om tegenaan te klimmen en vanaf te glijden. 

Voor de peuters en kruipers is er een speciaal ontwikkeld peutergedeelte met legoblokken, trampoline en ballenbad. Kinderen tot 4 jaar kunnen hier heerlijk afgeschermd spelen, terwijl de ouders ontspannen kunnen toekijken of lekker mee kunnen spelen. Ook is er een special babyzone, voor de 0-jarigen!

Niet onbelangrijk; voor de ouders is er heerlijke koffie in het restaurant! En naast frietjes en ijsjes zijn er ook gezonde snacks verkriijgbaar.

Kortom: voor ieder is er wat wils. Een ideaal binnenuitje met kinderen. Je bent hier trouwens ook van harte welkom met je kinderfeestje!

Klik via de roze button door naar de site voor meer info over Jungle Gemz in Zeist.

Jungle Gemz

Aalscholverlaan 5

3704 GZ Zeist

Mail direct

Mail direct naar Jungle Gemz

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Open Dagen Skipiste

Kom langs en ervaar hoe het is om te skiën of snowboarden bij Skipiste Nieuwegein!

Avontuur tijdens het Forten- en Vestingfestival!

Ontdek forten, bunkers en vestingsteden tijdens het Fortenfestival. Een te gek gezinsuitje!

Singelloop: Kids Runs

Superleuk, speciaal voor de jonge sportievelingen is er een 1 of 2 km Kids Run!

UITfeest Utrecht 2025

Vier de opening van het nieuwe culturele seizoen in Utrecht. Er is een uitgebreid kinderprogramma!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk

Na maanden van samenwerken op de stadsboerderijen en stadstuinen van Utrecht Natuurlijk is het tijd om de oogst binnen te halen en de oogst met elkaar te vieren. Daarom organiseert Utrecht Natuurlijk op zondag 7, 14, 21 en 28 september weer de jaarlijkse Oogstfeesten op meerdere locaties in de stad!

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Toffe theatervoorstellingen in de bieb!

Met je kind(eren) naar het theater is een heerlijk uitje. Wist je al dat bieb Neude een prachtige theaterzaal heeft? Daar kun je dit najaar weer te gekke voorstellingen zien.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief