Kledingmarkt
Kom naar Kledingbeurs De Koppeling in Zeist en slaag voor kleine prijsjes!
Op 19 september 2026 wordt een tweedehands kledingmarkt gehouden in Zeist. Te koop is jongens- en meisjeskleding, nachtkleding, schoenen, sportkleding en verkleedkleding in allerlei verschillende maten. Kom een kijkje nemen!
Klik door via de roze button voor meer info.
Data:
- zaterdag 19 september 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie
ILFU Festival 2026
Het grootste literatuurfestival van Nederland heeft dit jaar een spetterend jeugdprogramma!
Sluitingsfestival RAUM
Een feestelijke afsluiting met inclusieve speelactiviteiten en een nieuwe inclusieve speelinstallatie!
Blotevoetenpad
He, wat voel ik nu? Van zacht gras of mos en fijn zand tot grind en grote keien, ontdek het zelf!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Korting op tickets Bockbier Festival. Ieder jaar echt een feestje voor het hele gezin!
Een heerlijk festival mét kinderprogramma op zondag. Met code KIDSPROOFBBF26 krijg je Kidsproof-korting!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk
Wat groeit er allemaal in Utrecht? Meer dan je misschien denkt! In september staan verschillende locaties van Utrecht Natuurlijk volop in het teken van oogsten, proeven, ontdekken en vieren. Op stadsboerderijen Koppelsteede, Steede Hoge Woerd, Griftsteede en Stadstuin Zuilen vieren ze zondag 13 en 20 september de oogst van Utrecht voor jong en oud.