Kledingmarkt
Kom naar Kledingbeurs De Koppeling in Zeist en slaag voor kleine prijsjes!
Op 19 september 2026 wordt een tweedehands kledingmarkt gehouden in Zeist. Te koop is jongens- en meisjeskleding, nachtkleding, schoenen, sportkleding en verkleedkleding in allerlei verschillende maten. Kom een kijkje nemen!
Klik door via de roze button voor meer info.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Theaterschool Utrecht
Laat kinderen groeien met theater bij Theaterschool Utrecht. Al voor kinderen vanaf 2 jaar!
Kinderboekenweek!
Mis het niet, er is zo veel leuks te doen op alle locaties van Bibliotheek Utrecht!
Kinderactiviteit dierensporen
Leer alles over het leven van dierensporen bij het Nationaal Bomenmuseum, mét knutselactiviteit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).