Kledingmarkt
Kom naar Kledingbeurs De Koppeling in Zeist en slaag voor kleine prijsjes!
Op 14 maart 2026 wordt een tweedehands kledingmarkt gehouden in Zeist. Te koop is jongens- en meisjeskleding, nachtkleding, schoenen, sportkleding en verkleedkleding in allerlei verschillende maten. Kom een kijkje nemen!
Klik door via de roze button voor meer info.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
PodiumBuiten
Geniet languit op het gras van een te gek zomerprogramma op het buitenpodium van Podium Hoge Woerd!
Kruipsessies
Samen luisteren en verwonderen bij TivoliVredenburg tijdens een muzikale belevenis voor de allerkleinsten
FC Utrecht Open Dag
Beleef een voetbalfeest voor jong en oud rondom Stadion Galgenwaard!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!