Picknick party!
Een picknickkist met homemade lekkernijen van Natuur Geluk voor alle kids. Wat een feest!
De velden bij Rhijnauwen/ Amelisweerd zijn heerlijk om te ravotten. En na al dat geren, kunnen lekkere hapjes zeker geen kwaad! Met een homemade picknick van Natuur Geluk kun je genieten van heerlijke broodjes, fruit en andere lekkernijen. Kies jouw feestelijke gezelschap uit, dan zorgt Natuur Geluk voor de rest.
De picknick wordt vers bereid en het is het lekkerst als je de hapjes niet te lang laat staan. Hij is op te halen bij een pick-up point of je kunt hem laten bezorgen bij jouw picknickplek. Je kan de picknick uitbreiden met leuke spelletjes. Of huur vooraf een kano of elektrische boot bij de Rhijnstroom en vaar richting Bunnik, waar je onderweg je picknickkist oppikt (nabij de kersenboomgaard).
Wil je helemaal picknicken in stijl? In overleg kan Natuur Geluk ook de aankleding van jouw feestje verzorgen! Dat wordt een leuke, feestelijke en lekkere middag!
Klik voor meer info over de picknick party op de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Expeditie Robinson Feestje
Klaar voor een feestje vol overleven, samenwerken en strijden? Ga de uitdaging aan bij Kids Lodge!
Zelf achter de draaischijf
Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!
Klim tegen de muur op!
Coole klimworkshops bij Neoliet Utrecht. Leer klimmen van een echte instructeur!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!