Jumpen voor Early Birds
Heb jij thuis een klein stuiterballetje? Spring in de ochtend met korting bij Play-in!
Bij de speelwereld Play-in in The Wall in Utrecht is zo veel te beleven! Ga jij voor het Kids Paradise, het Trampolinepark of de Climb Walls? Ook cool, kies voor de Arcadehal al. Of speel de allernieuwste VR games én los de spannende uitdagingen van de X-Cube op. Natuurlijk kun je ook de verschillende activiteiten combineren met een combinatieticket!
Jumpen met korting voor Early Birds
Spring een half uur gratis! Op zaterdag en zondag tussen 11.00 en 13.00 uur. Vanaf 6 jaar. Natuurlijk ook superleuk voor een kinderfeestje. Handig voor kids die lekker op tijd wakker zijn en niet uitgesprongen raken!
Let op: deze actie is alleen online te boeken.
Klik door via de roze button om meer te ontdekken over Play-in!
Meer inspiratie
Loulou & Lou en de Swingende Sinterklaasband (2+)
Te zien in TivoliVredenburg: Sinterklaashits in alle muziekstijlen!
Kasteel de Haar
Kom naar Kasteel de Haar en voel je een echte prinses of ridder! Een leuk familie-uitje!
Binnenpret in Woerden
De Pretfabriek is een indoor speeltuin met glijbanen, klimdoolhoven, lasergamen en véél meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht
2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.