Jumpen met je feestje
Spring een gat in de lucht op je kinderfeestje bij Play-In. Te gek trampolinepark in Leidsche Rijn!
Bij Play-in (in The Wall) kun je een supercool jumpfeestje geven, gaaf voor jongens en meiden van alle leeftijden.
Met een oppervlakte van meer dan 3000m2 is de Jump-in in Leidsche Rijn een van de grootste trampolineparken van Europa. Met geschakelde trampolinevelden, dodgeball, highperformance trampolines, walltrampolines, slackline en evenwichtsbalken, air bag, foampits, jumptower en een tumblinglane kun je hier met je feestje echt helemaal los gaan! En ken je ValoJump al? Dat is een interactief spelplatform op de trampoline.
Combineer het met een van de andere zes onderdelen van Play-in en maak er een heerlijk dagje uit van!
Na het jumpen kun je genieten van ranja, chips of frietjes aan de speciaal voor jullie gereserveerde tafel. Let: op vrijdagavond is er regelmatig een toffe Jump-in Discoparty, zie de site voor de actuele data.
Tip! Kies voor een Bronze, Gold of Diamand Party en breid je feestje uit met een Kidsmeal en slush!
De jumpfeestjes zijn voor kinderen vanaf 7 jaar. Voor jongere kinderen is er mini-jump op speciale tijden.
Er is nog veel meer te doen bij Play-In. Combineer de verschillende activiteiten en kies een combinatieticket.
Klik door via de roze button om meer te ontdekken over de mogelijkheden van jumpfeestjes en andere actieve kinderfeestjes bij Play-In in Leidsche Rijn!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Expeditie Robinson Feestje
Klaar voor een feestje vol overleven, samenwerken en strijden? Ga de uitdaging aan bij Kids Lodge!
Bodyboarden, cool!
Op zoek naar een supergaaf feestje? Bij Down Under kun je overdekt bodyboarden!
Feestje in de Boomgaard
Vier je verjaardag in dit fantastische kidsparadijs, lekker dichtbij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!
Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug
Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!