Familie klimmen!
Wat is nu een grotere uitdaging dan samen met je gezin proberen de top te bereiken?
Wat is nu een grotere uitdaging dan samen met je gezin proberen de top te bereiken?
Klim & Outdoorcentrum Yosemite biedt jullie daarom een aangepast programma aan. In een uur leren jij en je gezin onder deskundige begeleiding de basisbeginselen (o.a. zekeren en inbinden) van het klimmen. Hierbij krijgen jullie gezamenlijk één uur instructie. Gaat het na het uur veilig en goed? Dan mogen jullie verder klimmen tot de sluitingstijd van de klimhal!
Nieuwsgierig? Klik op de “roze website button voor meer informatie.
Leuk weetje: Klimmen is goed voor de kids hun conditie, hun concentratie, hun zelfvertrouwen coördinatie. Je kan hier ook kinderfeestjes vieren!
Yosemite Klim & Outdoorcentrum
Van der Heydenstraat 8
8014 ZZ Zwolle
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!
7x DIY tips voor Pasen
Pasen kunnen wij dit jaar weer met zijn allen vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch thuis? Check ze hieronder! :)