Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie de Boerderij

Kom spelen en eten bij Brasserie de Boerderij. Zonnig overdekt terras met uitzicht op speeltuin.

Gelegen op natuurlijke camping Si-Es-An nabij Balkbrug. Brasserie de Boerderij vormt het knusse hart van de camping waar spelen en eten de perfecte combinatie is samen met de kinderen. 

Spelen en eten

Een groot overdekt terras met directe toezicht op de speeltuin, pannakooi en airtrampoline. Lekker schommelen, springen, met de waterbaan spelen of op de wip. Het is goed vertoeven bij de brasserie, waar je terecht kunt voor lunch, diner, high tea en meer! Speciaal voor de kinderen een kinderkaart met heerlijke gerechten. In de brasserie beschikken ze over een kleine speelkeuken en de kinderen kunnen altijd een mooie tekening maken.

Familiedag? Zij beschikken over een aparte ruimtes waar je met het hele gezelschap kunt genieten van een gezellig dag. De ouders ontspannend met een drankje en de kinderen lekker ravotten en spelen. 

Tip! Swipe door de foto’s en ontdek hun toffe speeltuin!

Meer info en/of reserveren? Klik op de roze website button.

Brasserie de Boerderij

De Haar 7

7707 PK Balkbrug

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Brasserie de Boerderij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.

Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Zelf een eigen robot solderen? Een eigen zaklamp maken? Of zelf energie opwekken? Kom dan op zaterdag 28 maart vanaf 09.30 uur naar de vierde editie van het Makerfestival Zwolle! Voor iedereen die iets (of niets!) heeft met techniek, slimme innovaties en grappige uitvindingen. Hèt festival voor ontdekkers van 8 tot 88 jaar. Kom uitvinden op het Makersfestival!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief