Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Kas van Kaat Zwolle

Welkom in de kas van Kaat! Er is hier zoveel te beleven! Ontdek de kas van Kaat!

Wie is KAAT? 

Samen werken we met respect voor het milieu, de natuur en elkaar in de Kas van KAAT. Ze plukken appels uit de tuin van KAAT en maken daar (bio)appelmoes van in hun grote pannen. En diezelfde appel gebruiken ze om ons appelKAATje te bakken daar in hun bakkerij.

Lekker bij de (bio)koffie die vers gezet wordt in het café van KAAT. En als je naar huis gaat, vergeet niet de appelboor aan te schaffen, zodat je thuis ook nog wat kunt met een kilo (bio) appels van KAAT! Kort samen gevat is de kas van Kaat dus een plek om samen te komen, ze hebben een eigen bakkerij, winkel, atelier, lunchcafe, keuken en kwekerij!

Voor de kinderen is er zowel binnen als buiten genoeg speelplezier! Een heerlijke grote zandbak, spelletjes, bouwen met blokken en nog veel meer!

Nieuwsgierig? Klik op de ‘roze’ button

De kas van Kaat

Herfterlaan 2a

8024 PJ Zwolle

Openingstijden Zie website!
Mail direct

Mail direct naar De kas van Kaat

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vuursteenberg bos

Ontdek dit mooie wandelgebied samen met de kids! Van dierensporen zoeken tot schotse Hooglanders!

Zandstuifgebied De Haere

Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!

Speelbos Lemelerberg

Boven op de Lemelerberg kun je heerlijk spelen in speelbos 'In het hol van de leeuw'!

Wandelen in bos en heide!

Heerlijk wandelen met de kids door het heuvelachtige bos, op de heide en over het vlonderpad!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.

24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Laat je vooral inspireren door onze vrolijke paaseieren!

Paastakken, maar net even anders!

Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het Pasen. Om een beetje het  Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief