Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vers Italiaans ijs!

De IJsmakers maken ijs zoals bedoeld is! Heerlijk vers Italiaans schepijs!

Voor hun ambachtelijk bereid ijs gebruiken ze de beste ingrediënten. Zij maken uitsluitend gebruik van natuurlijke grondstoffen, waardoor de smaak heel puur en zacht is. Zij bereiden het ijs in onze open keuken. Zo kan iedereen achter de schermen een kijkje nemen van het ijsdraaien.

Al hun fruitsmaken zijn op basis van water gemaakt, dus geheel lactose vrij en heerlijk fris van smaak. Alle andere ijssmaken worden bereid op een romige melkbasis, bijvoorbeeld vanille, yoghurt en caramel.

Kortom genieten en je kan hier ook fijn terecht voor een kop koffie en ambachtelijke taarten!

IJsmakers Steenwijk

Markt 32

8331 HJ Steenwijk

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar IJsmakers Steenwijk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen

Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!

7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!

7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!

Herfst! 19x leuke dingen om te doen.

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

14x herfstknutselen met herfstschatten

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!