
Pannenkoekenhuis
Pannenkoekenhuis de Boskabouter in Vaassen. Van lekkere pannenkoeken tot gezellig spelen!
Pannenkoekenhuis de Boskabouter is sinds juni 2021 ook gevestigd in Vaassen. Bij hun kan je buitengewoon genieten van lekkere pannenkoeken, lunch- en plategerechten.
De Boskabouter is gezellig opgezet en heeft genoeg te spelen voor kinderen. Zo kunnen de kinderen springen op ons grote springkussen, spelen met de kabelbaan of zich lekker uitleven op de speelweide.
Zij hebben voldoende parkeergelegenheid om met de hele familie langs te komen! Reserveren? Klik op de roze website button
Tip! Reserveer je op de dag dat je bij hun wilt komen eten en staat je gewenste tijd er niet tussen? Neem dan altijd even telefonisch contact met hun op. Het zou goed kunnen dat ze een plekje voor je kunnen creëren!
Pannenkoekenhuis Vaassen
Elspeterweg 45
8171 ES Vaassen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
20x zomervakantie tips & activiteiten in en om Zwolle
Eropuit in de zomervakantie. Het is (bijna) zover! Een heerlijke periode om samen met je (klein)kinderen op pad te gaan. Er is zoveel leuks te beleven in en rondom Zwolle! Wij hebben een 20x toppers voor jullie op een rijtje gezet! Benieuwd?
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!