Uniek!
Op deze unieke locatie bevindt zicht een Theeschenkerij. Ideale tussenstop als je met de kids!
Het fiets- en voetveer “t Kleine Veer tussen Zwolle en Hattem is de ideale verbinding voor fietsers en wandelaars. Velen zijn blij verrast wanneer ze de Theeschenkerij ontdekken bij de aanlegsteiger aan de Hattemse aanlegsteiger.
Terras aan de IJssel
Vanaf mei tot en met half oktober kun je – op zondag – op hun terras genieten van een lekker kopje thee of koffie, glaasje sap en een kleine versnapering.
De unieke locatie aan de oever van de IJssel maakt van Oldeniel een heerlijke plek voor gewoon genieten van de natuur of als rustpunt tijdens uw fiets- of wandeltocht.
Iedere laatste zondag van de maandis het extra leuk op ons terras: dan organiseert Oldeniel kleinschalige culturele evenementen.
Nieuwsgierig? Klik op de “roze website button”
Theeschenkerij Oldeniel
Hattem
Openingstijden
Vanaf mei tot en met half oktober kun je - op zondag - op ons terras genietenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Wijkintochten Sinterklaas Zwolle 2025
Wij hebben de wijkintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!