Koopzondag Zwolle
Vandaag is het koopzondag in het centrum van Zwolle, tijd om te shoppen!
Vanaf nu is het elke zondag, koopzondag in Zwolle. Check de nieuwe collectie, of misschien juist wel de uitverkoop. Kijk voor dat leuke cadeautje dat je nog wil kopen of verwen jezelf met iets nieuws.
En natuurlijk zijn er genoeg leuke plekken voor een koffie & appelsap. Check de leukste koffiententjes en lunchplekjes!
Koopzondag is ook nog eens goed excuus om een extra lekker lang te gaan winkelen!
Kijk hier voor een overzicht met de leukste kinderwinkels in Zwolle!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Pompoenerie Wezep | Giant Pumpkins
Pompoenen, van gigantische pompoenen tot lekkere eetbare pompoenen bij Pompoenerie in Wezep.
De Proefkeuken en de WC van tijd 8+
Een energieke en hilarische voorstelling voor nieuwsgierige kinderen en hun (groot)ouders
Weekend van de Wetenschap
Weekend van de Wetenschap: Virtual reality | Vliegen als een vogelUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen
Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!
Top 9x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!