Voorleeslunch: Jogchem
Voorleeslunch: Jogchem Jalink | Nationale Voorleesdagen
Voorleeslunch: Jogchem Jalink
De Nationale Voorleesdagen worden afgesloten met een Voorleeslunch voor kind én ouder! Bezoek samen met jouw kind(eren) van 2 – 4 jaar de poppentheatervoorstelling van Jogchem en geniet daarna samen van een broodje en wat drinken in de Huiskamer.
Met Jogchem wordt het lachen geblazen, want we zijn uitgenodigd op Maximiliaan z’n feestje. Normaal is Maximiliaan een kéurig jongetje, maar vandaag dus lekker niet! Het wordt een heel gek feestje, zegt ie. Een vies feestje. Met taart! Waar is dat feestje? Hier is dat feestje!
Poppenspeler Jogchem Jalink (bekend van Sesamstraat en De Boterhamshow) speelt in zijn eentje de complete cast van deze voorstelling. Met zijn vrolijke liedjes, komische teksten en handgemaakte poppen die lijken alsof ze zó uit het boek zijn gestapt, brengt hij het verhaal letterlijk tot leven.
Voorstelling van 11.00 – 11.45 uur, lunch van 11.45 – 12.30 uur.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x 2026 Nieuwjaarsduiken rondom Zwolle!
Gaan jullie spetterend het nieuwe jaar in? Houdt jullie gezin van een uitdaging en een lekkere plons? Of zijn jullie meer van het kijken naar deze stoere bikkels? Wij hebben een aantal rondom zwolle voor je verzameld! Benieuwd? Check hieronder hoe, wat, waar en wanneer!
Een magische maand! Ontdek Zwolle in de kerstvakantie!
Ben jij even blij dat je in of om Zwolle woont! Want, er is zo veel te doen in deze kerstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelen langs ijsbeelden of terug in de tijd. Vervelen is geen optie!
23 tips voor een knallend Oud & Nieuw met kinderen!
Met deze 23 tips voor Oud & Nieuw, maak je er zeker een gezellig feestje van met de kinderen.